XIV kolejka - Osłabiony Beskid

Już w najbliższą niedzielę piłkarze z Posady Górnej podejmą na własnym stadionie ekipę Victorii Niebocko. Goście zgromadzili do tej pory 14 punktów i plasują się na 7 miejscu w ligowej tabeli. Drużyna gospodarzy mimo porażki w Górkach nadal utrzymuje pozycję lidera. Ważną informacją jest to, że w jutrzejszej konfrontacji po stronie Beskidu nie zobaczymy zawieszonego za kartki Piotra Czernieca oraz kontuzjowanego kapitana Krzysztofa Niemczyka, który nie zagra do końca sezonu. Liderowi naszej drużyny życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście na boisko. Z kontuzją mięśnia czworogłowego zmaga się również stoper Krzysztof Smoleń, którego występ w niedzielnym spotkaniu stoi pod wielką niewiadomą. Jeśli jutro Beskid Posada zgarnie komplet punktów, wykona kolejny duży krok w kierunku awansu. Początek meczu o godzinie 13:00 na stadionie w Posadzie Górnej.

Pozostałe spotkania:
LKS Hłudno - LKS Golcowa godz. 13:00