Porażka po błędach arbitrów

Porażką naszych zawodników zakończył się niedzielny mecz w Górkach z miejscowym LKS-em. Podopieczni Szymona Cetnarskiego rozegrali jeden z najsłabszych spotkań. Od początku meczu atakowali gospodarze, którzy dominowali w środku pola i właśnie w tej strefie boiska przeprowadzali najwięcej akcji. Drużyna Beskidu bardziej swoją grę w ofensywie starała się opierać na skrzydłach. Gospodarze objęli prowadzenie w 17 minucie spotkanie. Piłka została posłana do skrzydłowego, który dośrodkował w pole karne. Futbolówka trafiła do napastnika, który oddał mocny strzał jednak nasz bramkarz doskonale obronił. Wszyscy byli przekonani, że po tej akcji nadal będzie bezbramkowy remis jednak błąd naszych obrońców, którzy nie wybili piłki z pola karnego wykorzystał gracz LKS-u, dobiegając do odbitej piłki i mocnym, precyzyjnym strzałem pokonał naszego golkipera. Nasza drużyna próbowałą atakować, nie traciła wiary we własne umiejętności. W 40 minucie spotkania najlepszy w drużynie Beskidu, Józef Maślany przeprowadza solową akcję, jest faulowany w polu karnym i sędzia nie mając wątpliwości wskazuje na wapno. Rzut karny na bramkę zamienia sam poszkodowany i mamy remis 1-1 do przerwy. Po przerwie wyrównany mecz, ataki z jednej jak i z drugiej strony. W 65 minucie gry arbiter popełnia duży błąd dyktując jedenastkę dla LKS-u, którzy sygnalizowali zagranie ręką naszego stopera. Warto wspomieć, że decyzje sędziów były fatalne. Podejmowali bardzo pochopne decyzje, które jak widać niekorzystnie wpłynęły na wynik jeśli chodzi o Beskid.Gracz gospodarzy pewnie strzela i przegrywamy 1-2. Do końca meczu graczom z Posady Górnej ciężko było wypracować sobie jakąkolwiek stuprocentową sytuację. Ciągłe atakowanie bramki rywala przyniosło kontrę i trzecią bramkę dla Górek na kwadrans przed końcem. Dzisiaj przegrywamy, ale brawa dla zawodników za walkę i poświęcenie. Za tydzień podejmujemy Niebocko. Wszyscy wierzymy, że Beskid się podniesie i będzie już tylko lepiej!

LKS Górki - Beskid Posada Górna 3:1
17' Górki
40' Józef Maślany (Rzut Karny)