Zwycięstwo po piekielnie trudnym spotkaniu!!!

Kolejne arcyważne trzy punkty zgarnęli podopieczni Szymona Cetnarskiego w drodze po awans do klasy B. Drużyna Beskidu pokonała ekipę Victorii Niebocko 2:1. Mecz był bardzo trudny dla obu zespołów. Z powodu padającego deszczu ciężko było grać podaniami. Oba zespoły starały się posyłać długie piłki w okolice pola karnego. W 28 minucie meczu rzut rożny w drużynie z Posady Górnej wykonuje Kacper Kozioł. Jeden z defensorów Victorii zagrywa piłkę ręką i arbiter wskazuje na wapno. Do rzutu karnego podchodzi stoper Krzysztof Smoleń i ze stoickim spokojem umieszcza piłkę w siatce. Goście się nie poddawali i to przyniosło efekt w 43 minucie po rzucie rożnym błąd obrońców, którzy nie zdołali wybić piłki wykorzystuje jeden z zawodników z Niebocka i pokonuje strzałem z ok. 5 metra naszego bramkarza. Do przerwy niespodzianka, remis 1:1. Po przerwie obie drużyny nie rezygnowały z chęci zdobycia gola. Dużo walki zarówno w środkowej strefie boiska jak i w bocznych sektorach. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, sam na sam z bramkarzem po świetnym podaniu Mateusza Wolskiego wychodzi napastnik Beskidu, Piotr Szatkowski, który perfekcyjnym "lobem" umieszcza futbolówkę w bramce. Dzisiaj nasza drużyna wymęczyła to zwycięstwo. Mimo braków kadrowych zdobywamy kolejne cenne oczka i nadal jesteśmy na szczycie ligowej tabeli. Wielkie brawa dla piłkarzy za walkę i poświęcenie. Za tydzień kolejny ciężki wyjazd do Głębokiego, które dzisiaj przegrało z Jabłonką aż 1:4.

Beskid - Victoria 2:1