Świetny mecz i spokojne zwycięstwo

Drużyna Beskidu zagrała dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Pokonała LKS Głębokie 4:1. Cała nasza gra wyglądała dzisiaj bardzo dobrze zarówno w obronie jak i w ataku. Wszystkie akcje niemal przechodziły przez środek pola, gdzie dzisiaj rządzili Mateusz Wolski, Piotr Czerniec oraz niezawodny Józef Maślany. Ten pierwszy w 32. minucie meczu dał prowadzenie naszej ekipie. Obrońca LKS-u wybił piłkę na ok. 18. metr, gdzie świetnie ustawiony był nasz pomocnik, który kapitalnym uderzeniem przy słupku nie dał szans golkiperowi gospodarzy. Głębokie - Beskid 0:1 do przerwy. W drugiej odsłonie spotkania duża przewaga podopiecznych Szymona Cetnarskiego, którzy nie pozwalali gospodarzom na utrzymywanie się przy futbolówce.
Dobry pressing przyniósł efekt w 64. minucie meczu kiedy to pomocnik Marcin Lorenc dobrze odebrał piłkę, zagrał do Piotra Rajchla, który posłał genialne długie prostopadłe podanie za linię obrony a napastnik Piotr Świder znalazł się sam na sam z bramkarzem i  spokojnym "lobem" umieścił piłkę w bramce. Jedenaście minut później na lewej flamce świetną solową akcję przeprowadza Mateusz Hanus, który ograł dwóch defensorów i strzelił obok bezradnego bramkarza. Ostatni cios Beskid zadał w 88. minucie, kiedy to po podaniu Maślanego Mateusz Hanus wychodzi na czystą pozycję, ogrywa golkipera gospodarzy i zagrywa do Marcina Lorenca, który strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie. Honorowy gol dla LKS-u pada w 90. minucie z rzutu wolnego. Beskid wygrywa kolejny mecz i pozostaje nadal liderem rozgrywek. Ma dwa oczka przewagi nad LKS-em Górki, które dzisiaj straciły punkty z Hłudnem, i dziewięć nad Golcową, która przegrała z Jutrzenką 1:2. Awans jest naprawdę blisko, jednak nie należy tracić koncentracji i skupić się na kolejnym meczu.

LKS Głębokie - Beskid Posada Górna 1:4
0:1 Mateusz Wolski 32'
0:2 Piotr Świder 64'
0:3 Mateusz Hanus 75'
0:4 Marcin Lorenc 88'
1:4 Głębokie 90'