Jeden strzał przesądził o wyniku

Dzisiaj gracze Beskidu Posada Górna odnieśli zwycięstwo, które stawia ich w komfortowej sytuacji przed następnymi spotkaniami. Pokonali 1:0 drużynę Sokoła Domaradz. Od początku to goście kontrolowali wydarzenia na boisku, dobrze przenosili ciężar gry z jednej na drugą stronę. Gospodarze byli nastawieni na grę z kontry, ale gdy już udało im się oddać strzał, świetnie bronił nasz bramkarz - Maciek Świder. Zbyt wiele stuprocentowych okazji nie było. Jedyny gol w tym meczu padł w 53. minucie gry kiedy to Piotr Czerniec świetnie wykonał rzut wolny i mocnym, precyzyjnym uderzeniem nad murem pokonał golkipera z Domaradza. Beskid jest bardzo blisko wymarzonego awansu. Ma dużą przewagę nad resztą stawki. Jeśli za tydzień Posada zwycięży w meczu z Jabłonką, oficjalnie awansuje do klasy B na sezon 2016/2017.

Sokół Domaradz - Beskid Posada Górna 0:1 (0:0)
0:1 Piotr Czerniec 53'

BESKID:
M.Świder, Czerniec, Szajna, Rajchel, Konderak, Wolski (Filipowicz), Maślany (Cypara), Szatkowski, Lorenc, Kozioł, P.Świder